biyosidal-u-ru-n-testleri.png
Biyosidal Ürün Testleri
kozmetik-u-ru-n-analizleri-4.jpeg
Kozmetik Ürün Analizleri
madeni-yag-analizleri.jpg
Madeni Yağ Analizleri
rohs-testleri.jpg
ROHS Testleri
tekstil-u-ru-n-analizleri.jpeg
Tekstil Ürün Analizleri
tibbi-cihaz-testleri.jpeg
Tıbbi Cihaz Testleri

Çözümlerimiz

Günümüzde uçtan uca bir akıllı ağ üzerinde yer alan ölçeklenebilir ağlar kurmak büyük önem taşıyor. Çünkü eğer farklı cihazların birbiri ile iletişim kurabilmesi adına tek bir ağın kullanılması bir yandan maliyetleri düşürürken, bir yandan da üretimi ve verimliliği artırarak ortada bir karmaşa olmasının önüne geçiyor. Bu yüzden de son yıllarda özellikle sınırlı alanlarda yaygın olarak yerel alan ağları, yani network ve switching hizmeti tercih ediliyor.
Eğitim
True Testing Services Akademi yerinde uygulamalı ve online olarak eğitimlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Talebinize istinaden almak istediğiniz eğitim hizmetleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Eğitim talepleriniz için, [email protected] e-posta adresine bilgi vermenizi rica ederiz.
Danışmanlık
Piyasaya yeni sunulması planlanan , üretim aşamalarında , formülasyon planlanmasında ve uluslararası teknik gereklilikleri yerine getirmesinde ve yasal mevzuat bildirimlerinin tamamında hizmetinizdeyiz.
Belgelendirme
Avrupa Birliği ürün güvenlik mevzuatlarına uygun olduğunu gösteren işarete veya markaya CE İşareti denir ve bunu gösteren belgeye de CE belgesi veya CE Uygunluk Beyanı denmektedir.
Ruhsatlandırma
Biyosidal Ürünlerin piyasaya arz edilebilmesi için; Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş usüllere göre ruhsatlandırılmış veya tescil edilmiş olması gerekmektedir.
ÜTS Bildirimi
Kozmetik Ürünlerin Ürün Takip Sistemine (ÜTS) Kaydı 5324 sayılı Kozmetik Kanunu gereğince kozmetik ürünlerin piyasaya arz edilmeden önce ürün takibini sağlayabilmek için Bakanlığın ürün takip sistemi ÜTS platformuna bildiriminin yapılması zorunludur.
Metot Aplikasyon
Konusunda uzman ve deneyimli personellerimiz, cihazlarınızda ihtiyacınız olan metotların oluşturulması, daha etkin kullanabilmek, iş performansınızı arttırmak, teorik ve pratik deneyimlerinizi pekiştirmek, temelden ileri seviyelere kadar toplam gelişiminizi arttırmak amacıyla eğitim ve aplikasyon hizmetleri vermektedir.

Corporate

Analysis Request Form
Analiz Taleplerinizde Lütfen Formu Doldurunuz
Müşteri Memnuniyeti
Şikayetlerinizde Lütfen Formu Doldurunuz
Decision Rule
Karar Kuralı Formunu Doldurunuz

Blog

Biological Evaluation of Medical Devices - ISO 10993
Tıbbi Cihazların ISO 10993'e Göre Biyolojik Değerlendirilmesi Tıbbi cihazın genel değerlendirilmesi ISO 10993 serisi standartlar ile biyolojik değerlendirmelerilmesini kapsar. ISO 10993 standart serisi testleri , insanlar...
Preservative Efficacy Test in Cosmetic Products
Kozmetik Ürünlerde Koruyucu Etkinlik Testi (Challenge Test / Zorlama Testi) ISO 11930 standardı kapsamında kozmetik ürünün Koruyucu Etkinlik Testi TÜRKAK Akreditasyonu kapsamında laboratuvarımızda gerçekleştirilmektedir.
Material Analysis with FTIR
Infrared Spektrokopisi , örnek materyal içerisindeki moleküllerdeki çeşitli bağların titreşim frekanslarını ölçer ve moleküldeki fonksiyonel gruplar hakkında bilgi verir. FTIR matematiksel Fourier dönüşümü yöntemi ile ışığın i...
SASO Belgesi | Saso Analizleri
Saso Analizleri , Saso Belgesi ve Saso standartları Nedir ?
ÜNİVERSİTE TV TELEVİZYONU Mesleki Gündem
28 Ocak Cumartesi günü saat 13:00'da ÜNİVERSİTE TV TELEVİZYONU Mesleki Gündem programında Genel Müdürümüz Adem ÖDEKBAŞ canlı yayında sizlerin karşısında.
13th International Cosmetic Congress
Kimyagerler Derneği tarafından 2011 yılından beri kesintisiz bir şekilde düzenlenen Kozmetik Kongresi, derneğimizin kurumsal özellikli etkinliklerinden biridir. Kongre kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler hem katılımcıların ...
Irritation Test in Biocidal Products ( OECD 439)
İrritasyon Analizleri Neden Yapılır? Cilt İrritasyon Testi , orta derecede cilt tahrişine neden olabilecek kimyasalların ve karışımları ayırt etmek için tasarlanmış bir in - vitro hayvan olmayan testtir. Deri ve mukozada t...
Transformer Oil Tests
Trafo yağı trafolarda soğutma işlemlerinde önemli yere sahiptir. oilTTS'de trafolarınızdaki kullandığınız yağ analizleri hizmeti için iletişime geçebilirsiniz. Sizlere IEC, ASTM ve ISO standartlarına göre hizmet en hızlı t...
Mineral Oil Analysis
Madeni Yağ Analizi Makinalarınızın ömrünü uzatmak istermezmisiniz? Madeni yağlarınızın ne kadar sürede değişmesi gerektiğine karar verdiniz mi ? Tüm bu soruların cevabını Madeni Yağ Analiz Laboratuvarımız verebilir.